Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów
w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz -satyryk
z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju.
Bilety 
eticket24.pl
Jolanta Górska tel 503108824
bilety@polskiinstytutsztuki.pl

EMPIK, SATURN, MEDIA MARKT 

 

 

PRZEBÓJ SEZONU KOMEDIA NIEPRZEWIDYWALNA 
BYDGOSZCZ 28.10.2017 godz 16:00 KINO TEATR ADRIA  
OPOLE 29.10.2017  godz 16:00 domEXPO
   

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie.
I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.
To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.
Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.  Nerawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

Bilety :
eticket24.pl
Jolanta Górska - 503108824   bilety@polskiinstytutsztuki.pl
EMPIK  SATURN MEDIA MARKT 

 KABARET POD WYRWIGROSZEM
      WARSZAWA 20.05.2017 godz 16:30 ; 19:30  DOM KULTURY ŚWIT
OPOLE  17.06.2017 godz 16:00 domEXPO OPOLE 
   

gallery/kabaret
gallery/przebój sezonu wrocław
gallery/daniec2 (1)

MARCIN DANIEC ONE MAN SHOW
ŁÓDŹ 07.10.2017 godz 16:30 TEATR im. STEFANA JARACZA W ŁODZI

  


Marcin Daniec to doskonale znany artysta kabaretowy, najpopularniejszy polski satyryk ostatniego dwudziestolecia. Twórca kultowej serii „ Marzeń Marcina Dańca” oraz laureat wielu nagród, w tym prestiżowej „Złotej Telekamery”. Uwielbiany za wcielenia Marcinka, Górala, Waldemara K. czy Pana Ignacego, a także za wchodzące w kanon polskiego kabaretu monologi „Gołota”, „Syrenka” czy „Pusia”. Satyrykowi podczas programu towarzyszy zespół
wokalny 4-mation składający się z laureatów programu „Szansa na sukces”. W najnowszym
programie Marcin Daniec przypomina swoje kultowe monologi oraz- w różnych wcieleniach – komentuje współczesne wydarzenia społeczne i polityczne.


Bilety już wkrótce na
eticket24.pl

gallery/otto_plakat1_@_519089727
gallery/andropauza 2 wrocław 1

30-LECIE KABARETU OT.TO  POZNAN 21.05.2017 GODZ 16:00
CENTRUM  KONGRESOWO - DYDAKTYCZNE UM

 

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!! Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt, (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln. Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.

Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów
w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt
z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość
w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”.
16.02.2015 w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu
pt. “Seks, drags i alzhajmer”.

Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wszystkie te dokonania to nic z w porównaniu z najnowszym programem - pełnym świeżych pomysłów, zaskakujących skeczy, abstrakcyjnych parodii i tego, z czego od lat są znani – nowego Mini koncertu Życzeń i przebojowych piosenek.Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście.

Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk,
Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. Zapraszamy

bilety: 

eticket24.pl
Jolanta Górska - 503108824   bilety@polskiinstytutsztuki.pl
EMPIK  SATURN MEDIA MARKT 

ANDROPAUZA 2 CZYLI MĘSKA RZECZ BYĆ Z KOBIETĄ
WROCŁAW 14.10.2017 GODZ 16:00
SALA KONCERTOWA RADIA WROCŁAW

 

Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

"Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!
Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?
Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

bilety  eticket24.pl lub pod numerem telefonu 503108824